ვოიაჟერ 365 2019 წლიდან ოპერირებს ბაზარზე. კომპანია დაკომპლექტებულია გამოცდილი და ენერგიული გუნდით, რომელიც მაქსიმალურად ზრუნავს იმაზე, რომ დამღლელი რუტინისგან თავის დასაღწევად, თქვენ აღმოაჩინოთ სხვადასხვა საინტერესო მიმართულებები, თავგადასავლები და შექმნათ ახალი მოგონებები.
ჩვენი მიზანია შევქმნათ, თანამედროვე, მომხმარებელზე მაქსიმალურად ორიენტირებული პროდუქტი. გავაუმჯობესოთ ტურისტულ სექტორში არსებული სერვისის, მომსახურების სტანდარტები და გავხდეთ თითოეული მომხმარებლის სანდო მეგობარი.
ვოიაჟერის პრიორიტეტული მიმართულება გახლავთ სპორტი და ჯანსაღი ცხოვრების პროპაგანდა. სწორედ ამიტომ 2019 წელს კომპანიამ დააფინანსა 3 ქართველი სპორტსმენი, ხოლო 2020 წელს, ჩაერთო სისტემური სოციალური პასუხისმგებლობის პროექტში და გახდა სამხატვრო აკადემიის 17 წლამდელთა რაგბის გუნდის ოფიციალური სპონსორი და პარტიორი.
ჩვენ გთავაზობთ
კომპანია Voyager 365 მომხმარებელს სთავაზობს მომსახურების მრავალფეროვან, ეფექტიან და საიმედო სერვისს. ვოიაჟერში მოგზაურობა არის, ხელმისაწვდომი, სანდო, მარტივი. ავიაკომპანიებთან, სასტუმროებთან და საერთაშორისო პარტნიორებთან თანამშრომლობა, გვაძლევს საშუალებას გადავაზღვიოთ თქვენი მოგზაურობა. ამავდროულად, შეგიძლიათ ისარგებლოთ, რე|ბანკის უპროცენტო განვადებით. კომპანია ასევე ჩართულია ლიბერთის ბანკის ქეშბექის პროგრამაში.